אודות אלבינה אברמוב

מדריכת הורים מוסמכת בגישת האינטליגנציה הרגשית

  • WhatsApp-Logo_edited
  • phone-symbol-1
  • email-logo-png-13_edited
  • Facebook

קצת עלי...

שמי אלבינה אברמוב אני מדריכת הורים ויועצת שינה לגיל הרך בגישת האינטליגנציה הרגשית, 
אני גם אמא ל-2 בנים מדהימים :)

הגעתי לעולם היעוץ והדרכות ההורים מתוך קשיים אישיים שהיו לי עם שני ילדיי.

תחילה, עם הילד הבכור שלי שחווה קשים מאוד גדולים להירדם, התעררויות בלתי פוסקות בלילות ובכי מתמיד, אשר השאירו אותי ואת בן זוגי חסרי אונים כמו אלפי זוגות אחרים שחווים את זה לילה, לילה.

לאחר כמה שנים, כשהבן השני שלי נולד, גילינו שיש לו קושי בהתפתחות, זה הוביל אותי למגוון רחב של טיפולים וסדנאות כדי ללמוד את הכלים שיאפשרו לי להתמודד עם הקשיים הללו. 

כחלק מהמסע ההתפתחותי שעברתי עם שני בניי, השתתפתי גם בעשרות פגישות של ליווי והדרכת הורים, ההצלחה היתה מדהימה, עם הכלים שלמדתי הצלחתי לתת לילדיי ולנו ההורים - מרגוע אמיתי. 
 

לאחר מספר שנים, כשהילדים כבר גדלו, החלטתי שמתוך הקושי והייאוש האישי שאני חוויתי, אני רוצה לסייע לעוד הורים ולעזור להם להחזיר את השינה ואת השקט בבית.

הוסמכתי בגישת האינטליגנציה הרגשית אשר שמה את ההורה והילד במרכז וזונחת את התהליכים המורכבים. הגישה הזאת שינתה את חיי ודרכה אני מצליחה להשפיע על כל זוג הורים שמגיע לטיפול, להחזיר את האוירה השקטה בבית, וגם את שעות השינה :)

צרו איתי קשר עוד היום לשיחת יעוץ ראשונית ללא עלות, ואתאים גם לכם את התכנית המיטבית לילדכם שתאפשר לכם שנת לילה רציפה. כל התכניות מותאמות בצורה פרטנית לילד, להורים ולסגנון המשפחתי, על מנת שהחיבור לתהליך יהיה ממקום שלם ומוצלח.

תמונה של אלבינה אברמוב - לפטופ