המלצות הורים

אירה אורשוביץ


אלבינה היקרה, אני רוצה להודות לך על יעוץ שינה וליווי בשיטה כל כך מכילה, כל כך סבלנית ואמפתית. החזרת לנו את שעות השינה ואת השפיות לחיינו והכל בצורה מכילה ורגועה שמתאימה לתינוקת שלנו!
עדן שגב


אלבינה יקרה, ליאם ואני רוצה לומר לך #תודה# ! על הליווי שלך ביעוץ השינה, עברנו תקופה ארוכה ומאתגרת ביחד, נתת לי המון כח ויכולת לעמוד מול התמודדויות בבעיות השינה שהיו אצל ליאם. היום ברוך השם אנחנו נמצאים בשלב הרבה יותר טוב מכשהתחלנו, רצף שינה ארוך, שלבי השינה יותר רגועים ונינוחים. תודה על התמיכה, על האוזן הקשבת, על הכח שהחדרת בי ועל הגיבוי המלא! ללא ספק הבחירה הנכונה!!!
רעות ואוראל בן דוד


אלבינה רציתי להגיד לך תודה רבה על כל העזרה והטיפים החשובה, הבן שלי בן שנתיים לא היה מוכן לישון במיטה שלו, אפילו לא לשבת! ,רק במיטה שלנו. והיום הוא ישן במיטה שלו בלי בעיה, המלחמות של השינה כבר לא הבעיה אצלנו, תודה רבה רבה!
אמא כותבת לאלבינה


מאז שדיברנו הוא כבר לא ישן איתנו במיטה, ואני לא מניקה אותו במיטה בלילה. אנחנו עובדים חזק על הנושא של סדר יום בינתיים. ברור שאין שינוי ב 180 מעלות בכמה ימים בלבד, אבל העצות שלך לגמרי עזרו לעשות ארגון מחדש בחשיבה. אני מקווה שברגע שנתקדם בנושא הזה וגם כשהוא יגדל עוד קצת אז אוכל לעבוד איתו על גורמי התלות. לאט לאט , אנחנו הולכים איתו יחד בקצב של ובסבלנות! תדוה לך !
אבי ותמרה


אלבינה תודה לך ממני אבי ותהל טליה, על הדרך הכוונה שלך, הטיפים שעוזרים לי המון ביום יום שלי, יכולה להגיד שעכשיו תהל טליה נרדמת לבד בלי שום בעיה, וההתנהגות שלה הרבה יותר נינוחה ממה שהיה לפני תחילת התהליך איתך תודה ענקית!
נינו מיקל אדרי


אלבינה היקרה, תודה רבה על הליווי הצמוד והמקצועי ביותר, לאחר שנתיים וחצי של חוסר שינה כבר לא האמנתי שזה אפשרי, בתקופה כ"כ קצרה הצלחת לגרום לנו לשנות את כל ההרגלים עם המון סבלנות ומקצועיות, תודה רבה!

לתיאום שיחת ייעוץ ללא התחייבות

תהליך מקוצר