ייעוץ שינה לגיל הרך ולילדים

חלק גדול משנת חייו הראשונה, מבלה הפעוט בשינה. עד גיל שנה, הפעוט יישן בכל פעם שהוא זקוק לשינה במהלך היום, ויתעורר מיד בכל רגע שהוא חש כי איננו זקוק לה. מגיל שנה ואילך, השינה המרכזית של הפעוט תהיה שנת הלילה. דפוסי השינה שלו ילכו וידמו יותר לשינת מבוגרים ומחזור השינה של הפעוט יתארך לשעה וחצי - שעתיים.

כאשר רוב התינוקות רוכשים הרגלי שינה, צצים גם קשיים אשר מונעים מהם לישון שנת לילה מלאה, ולעיתים גם מונעים הירדמות שמלווה בהתעררויות בלתי פוסקות וייאוש מצד ההורים. 

השינה מאוד חשובה להתפתחותם של תינוקות ופעוטות, ועל כן הורים מביעים חשש כשילדיהם הקטנים אינם ישנים טוב. הבעיות הנפוצות בשינה לפעוטות הן בעיקר הקושי להירדם, והתעוררויות חוזרות ונשנות במשך הלילה אשר מקשות על ההורים לנהל סדר יום תקין.

הורים יקרים, הוסמכתי בגישת האינטיליגנציה הרגשית וכיום אני מספקת ייעוץ שינה לגיל הרך (0-2) וייעוץ שינה לילדים (2-5). תכניות הייעוץ שלי ייסיעו לכם להגיע ליעד הכל כך חלומי - שנת לילה מלאה ויציבה של תינוקכם וילדיכם.

תכניות ייעוץ שינה

תהליך ייעוץ שינה מקוצר


1. אני אשלח לכם שאלון על מנת להבין לעומק את הקשיים בשינה. 2. תוכן לכם תוכנית עבודה אישית שמותאמת רק עבורכם ועבור התינוק שלכם. 3. נפגשים בזום - בפגישה מולי תקבלו הסבר על תוכנית העבודה וכלים להתמודד עם הקושי בשינה. 4. בנוסף תקבלו שבוע ליווי צמוד שלי, בשבוע הזה כבר תיווכחו שנעשה שיפור משמעותי בשינה של הבייבי שלכם. 5. אחרי שבוע אתם יוצאים לדרך עצמאית ואז תתחילו לעבוד לבד לפי תוכנית העבודה שהכנתי לכם. 6. לאחר שבועיים מתחילת התהליך, ניפגש שוב בזום ואתם ההורים תספרו ותשתפו איך היה לכם בתהליך, בשיחה זאת תוכלו להתייעץ איתי, להציף חששות נוספים ולקבל עוד כלים להמשך התהליך באופן עצמאי.
תהליך ייעוץ שינה מלא


תהליך יעוץ השינה המלא כולל בתוכו את כל מה שדרוש לכם ההורים כדי להגיע ליעד החלומי הרצוי של שנת לילה מלאה עבור הפעוט והילד שלכם. בניגוד לתהליך יעוץ מקוצר, כאן אתם אינם מוגבלים במספר הפגישות ואני אלווה אותכם בצורה יומיומית כדי לספק קרקע תומכת ומענה לכל חשש. התוכנית כוללת : 1. פגישת ייעוץ שינה ראשונית (פרונטלי או בזום) שתאפיין את הקשיים בשינה. 2. תוכנית עבודה אישית שמותאמת לצרכיכם ולטווח ארוך. 3. מענה לשאלות וחששות בנוגע לתכנית והתאמתה להרגלים שלכם. 4. פגישה נוספת בזום במידת הצורך. 4. ליווי אישי שלי יומיומי ללא התפשרות וללא הגבלה! 5. קבלת כלים מקצועיים משמעותיים שיאפשרו לכם להתמודד עם בעיות השינה בהמשך הדרך.

מדריך חינמי לשינת לילה מתוקה

יצרתי עבורכם מדריך מעשי בו תמצאו טיפים חשובים שיעזרו לכם עם שינת התינוקות שלכם.

המדריך חינמי ומוגש לכם באהבה.

תהליך מקוצר

תמונת פעוט - דף יעוץ שינה באתר של אלבינה אברמוב